Jdi na obsah Jdi na menu
 


Třetí dílek-Naprosto nudný,o ničem! PROSTĚ JEN KYDY

24. 2. 2008

 Jsou to jenom kydy! Je to krátký a je to nudný!

 

   Chvíli před třetí hodinou odpolední se Sirius oblékl do modrého trika,černých kalhot a sešel dolů. Pod schody v křesle seděla Cissa a četla si nějáký modní mudlovský časopis. Sirius se svalil do druhého křesla. Těšil se ven na slunce,které se do tohoto zatraceného domu dostávalo jen v malých dávkách. Sirius měl pokoj na sever,takže si slunce mo neužil,ale přeci jen v jeho pokoji bylo víc světla než třeba v pokoji Reguluse. Regulus právě zcházel ze schodů a za ním šla hned paní Blacková. Oba jako vždy v černé! Jak jinak?! Asi tři minuty po nich scházeli ze schodů pan Black společně s Bellatrix. Tři lidé kompletovně v černé a tři s jinými barvami! To byl pro dnešek šok! Bella zradila svou milovanou tmavou barvu a oblékla si úplejší žluté triko s velkým potiskem,který se Siriusovi nelíbíl. Jak by také mohl?! Znal Bellu pouze v černé. A toto byla změna možná k lepšímu,ale možná také k horšímu! Kdo ví?

   Příčná ulice byla jako vždy narvaná k prasknutí. Směsice všech kouzelníků a kouzelných tvorů byli nacpáni v široké ulici,která snad neměla konec a neustále se rozrůstala. Rodina Blackových prošla kolem veliké výlohy krámu s košťaty,která byla laděna do zelených barev Irského týmu,který propagoval nové koště! Sirius se u výlohy zastavil,ale neúprosná rodina jej táhla dále až do obchodu madame Malkinové. Narcissa,paní Blacková a Bellatrix okamžitě majtelku zaměstnaly. Po půlhodině,kterou strávil Sirius rozvalováním se v křesle, vyšly všechny tři z kabinek a čekaly na ohodnocení své rodiny.

,,Myslím že jste okouzlující!“ usmál se Luisant Black úsměvem který u něj nebyl častý. Regulus pouze s pousmáním pokýval hlavou. Sirius se na ně kriticky podíval a řekl: ,,Ani bych neřekl že jste to vy!“ Slušnost k matce,když si vybírá šaty byla očekávaná a jen někdo bez mozku by to nedodržel! Trest už byl Siriusovi znám. Nebyl niják k nevydržení,ale bude doma už pouhé dva roky,což jsou necelé čtyři měsíce a zbytečně dráždit svou matku nechtěl.
   Sirius,Regulus a pan Black si vysloužili nové košile a Regulus i kalhoty. Sirius se vzpíral a vyvázl. Jeho matka měla dobrou náladu a dala jim volnost.

   Narcissa společně s Regulusem se někam vytratili a Sirus to vzal přímo skrze hlavní proudy až k obchodu který měl výlohu sladěnou do barev Irského týmu. Oh ano,došel k obchodu s famfrpálovými potřebami! ( oh,jak nečekané! Ani já sama newim co tam dělá! )

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

No co?

(Mishelin, 10. 8. 2008 19:54)

Tak bude to pokračko alebo nie?

Jeee

(ZuziRůže, 28. 3. 2008 19:38)

Super, kdy bude další?

Jééje!

(Mishelin, 24. 2. 2008 19:14)

Krátke ale aspoň niečo :D Som happy, je to super :D