Jdi na obsah Jdi na menu
 


První,naprosto vyčerpávající díl

22. 12. 2007

   Po neskutečném vnitřním boji jsem se rozhodla napsat pro Melian povídku ve které je hlavní pár Sirius Black a Bellatrix Blacková! Je to hrůza! Nebo mě to tak alespoň připadá! Ae tak doufejme že vám to tak připadat nebude xD

   ,,Ehm ehm,“ odkašlal si Luisant Black a zvedl svou sklenici plnou vína : ,,Chtěl bych připít na spojení našich rodů. Na spojení Blackových s Malfoyovímy a Lestrangových s Blackovými!“  Všichni pozvedli své sklenice,s úsměvy nebo tvářemi plnými znechucení. Siriusova tvář byla natolik znechucená že si vysloužil kopanec do holeně od své matky a výstražný obličej jeho otce ho upozornil aby přestal. Po včerejším flámu,který prožil jako nejspíš jediný s Regulusem,Narcissou a později i s Bellatrix,ho ještě bolelo celé tělo. Hlavně hlava. Očima přelétl po ostatních aktérech oslavy,ale většinou na nich nešlo nic poznat. Jen Narcissa byla trochu víc bledá,ale to se vedle Luciuse * ztratilo.
   Po večeři šel Sirius opět do horního patra kam schovával své ukradené zásoby alkoholu a s překvapením tam našel Reguluse a Bellatrix. Regulus byl skoro střízlivý,ale o Bellatrix se to nedalo říct ani kdyby člověk zavřel všechny „čtyři oči“. Bella byla v podnapilém stavu. Nechodila rovně a měla malinko problém s artikulací což se jí moc často nestávalo.Nechápavým pohledem kouknul na Narcissu a ta mu řekla jedno slovo: ,,Zasnoubení…“  Ačkoliv to Sirius nepochopil,chápavě pokýval hlavou. Sedl si k Regulusovi a náhnul se do skříně která tam stála pro pití. Jeho rodiče sice mudly pohrdali,ale otec nedal dopustit na mudlovský alkohol,takže nebyla v domě jenom ohnivá whisky a máslový ležák.
   Asi po hodině se Regulus odporoučel o patro níž do svého pokoje. A chvilku po něm se zvedla i Cissa. Zůstala Bella a samozřejmě Sirius. Seděli v křeslech u okna a popíjeli mudlovské pivo a když došlo tak skřečtí víno.
   Ticho které mezi nimi panovala přerušila až Bella když zašeptala : ,,Neznáš nějáký jed,kterým se dá snadno zabít?“ Sirius naštěstí zrovna v tu chvíli nepil,takže se nemohl zakuckat,ale místo toho otevřel pusu a asi po 10 dlouhých vteřínách se vzpamatoval : ,,No…..to by jsi se měla spíše zeptat Srabuse! Ten je přes ty břecky ne?!“  ,,Snapea se ptát nebudu. Jeho sarkasmus a ty pohledy mi stačí ve společence,“zavrčela podrážděně.
,,A na co ho vlastně chceš? Jestli na mě tak to ti nebudu pomáhat….mám se rád,“ vyletělo Siriusovo obočí do výšin. Bella si přihnula vína a se zamračeným výrazem odpověděla: ,, Chci otrávit Lestrange! Abych si ho nemusela vzít! Je to hovado! Radši už bych si vzala Snapea nebo tebe než jeho,ale myslím že mi nic jiného nezbude….“ Na chvíli se odmlčela a poté dodala: ,,Jako vždycky!“


PS: Je to krátký já vím

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

jeee

(ZuziRůže, 29. 1. 2008 22:07)

Super:-} ale máš pravdu, že je to trochu krátký...

......

(Maysie, 31. 12. 2007 19:50)

Teda, zajímavý.. Pěkně výstižný.. =D

uaaaaa

(Melian, 23. 12. 2007 21:44)

děkuju an tisíckrát!je to krátké- ale krsné! Už se strašně moc těším na pokračování! A moc děkuju- žeses do toho pustila!:)
:_* udělala jsi mi radost!:)

supeer:)

(Anduel, 23. 12. 2007 12:20)

no, taky se jí nedivím a pod to "hovado" bych se mohla podepsat:) sice to bylo krťounký ale moc hezky napsaný:)))

Parádní povídka

(Merisa, 22. 12. 2007 20:18)

Muhehe se ani nedivím, že ho chtěla otrávit :D